Araba Fiyatları Genelde Ne Zaman Düşer?: Haberi Hakkında Bilgi

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Araba Fiyatları Genelde Ne Zaman Düşer?: Haberi Hakkında Bilgi, Araba Fiyatları Genelde Ne Zaman Düşer? Araba Fiyatları Genelde Ne Zaman Düşer, Araba Fiyatları Düşecek mi Araba Fiyatları genelde bayramdan sonra ve ekim..

Araba Fiyatları Genelde Ne Zaman Düşer?

Araba Fiyatları Genelde Ne Zaman Düşer, Araba Fiyatları Düşecek mi

Araba Fiyatları genelde bayramdan sonra ve ekim kasım ve aralık ayları gibi düşüşe geçer. Ayrıca 0 km araçlardaki kampanyalar sayesinde uygun fiyata araç bulmak mümkündür.

Yorumlar:

2013′ler 1 ocak 2013te üretim bandından inen araçlarla başlayacak. Dün bikaç bayi gezdik. Fiyatların ne oalcağını biz de bilemiyoruz dediler. Normalde sene sonu kampanyalar olur bol satış yapardı kama yeni modeller tam o sıra gelecek ne olacak belli değil diyorlar. Araç çekmeye korkuyoruz dediler. İner mi çıkarmı bayiler bile bilemiyor şuan.

Ağustos ve Eylül ayları sıfır km yeni otomobil almak için çok uygun bir zaman değil. Asıl indirimlerin Ekim’de başlamasını bekliyorum. En büyük düşüşlerse Aralık ayında gerçekleşecek. Tabii bu ay içinde istediğiniz modeli bulmanızın zor olduğunu da bilmelisiniz.

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)