Bayrak İle İlgili Kısa Kompozisyon Hakkında Kısa Yazı

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Bayrak İle İlgili Kısa Kompozisyon Hakkında Kısa Yazı, Bayrak Kompozisyonu , Bayrak ile İlgili Yazılar Kompozisyonlar , Bayrak Konulu Anlatan Kompozisyon Örnekleri Bayrak, bir ülkenin bağımsızlığının simgesidir .Özellikle Türk bayrağının rengini..

Bayrak Kompozisyonu , Bayrak ile İlgili Yazılar Kompozisyonlar , Bayrak Konulu Anlatan Kompozisyon Örnekleri

Bayrak, bir ülkenin bağımsızlığının simgesidir .Özellikle Türk bayrağının rengini şehitlerin kanından alması vatan için kutsal bir anlamı taşımaktadır.

Bayrak sadece bir kumaş parçası değildir. Bir ülkenin özgürlüğü ve bağımsızlığını temsil etmesi açısından önemli ve güçlü bir anlam teşkil eder Bayrağın öneminden Mehmet Akif Ersoy İstiklal Marşında “o benim milletimin yıldızıdır parlayacak, o benimdir o benim milletimindir ancak” diyerek bahsetmiştir Çünkü sancak bir kişinin değil, Türk milletinin sembolüdür Bağımsızlığı simgelediği için göklerde dalgalanır Milli spor müsabakalarında başarı sağlayıp dereceye giren ülkelerin bayrakları dalgalanmakta ve milli marşları çalınmaktadır Bu öyle bir duygu yaşatır ki insana bayrak gökyüzünde dalgalandıkça yurdunun değerini anlatır.

Bayrağa taşıdığı anlam ve önem açısından gereken değeri vermeliyiz. Bayrak bir ülkenin onuru ve şerefidir, ne olursa olsun ayaklar altına alınıp çiğnenemez.

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)