Chrome için Müzik Dinleme Eklentisi Ücretsiz İndir Media Player for Chrome Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Chrome için Müzik Dinleme Eklentisi Ücretsiz İndir Media Player for Chrome Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi, Chrome için Müzik Dinleme Eklentisi Media Player for Chrome Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları..

Chrome için Müzik Dinleme Eklentisi Media Player for Chrome Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Media Player for Chrome isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Media Player for Chrome, müzik dosyalarını aramanıza ve tarayıcınız üzerinden direkt olarak çalmanıza izin veren bir Chrome eklentisidir. Belirli bir siteye girmenize veya hesap oluşturmak için karışık formlar doldurmanıza gerek yoktur.

Sadece belirli bir anahtar kelime ile arama yaparak açılan pencereden dinlemek istediğiniz şarkıyı seçerek dinlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bir çalma listesi yardımıyla sevdiğiniz şarkıları çalma listenize kaydederek istedeğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)