Dirsek Ağrısı Hareketleri, Dirsek Ağrısı İçin Egzersiz, Dirsek Bilek Egzersizleri

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Dirsek Ağrısı Hareketleri, Dirsek Ağrısı İçin Egzersiz, Dirsek Bilek Egzersizleri, dirsek egzersizi resimli, dirsek egzersizleri, dirsek eklemi hareketleri, resimli dirsek egzersizleri Dirsek eklemi hareketleri Evinizde sadece yarım saatinizi ayırarak oturduğunuz yerden oldukça basit..

dirsek egzersizi resimli, dirsek egzersizleri, dirsek eklemi hareketleri, resimli dirsek egzersizleri

Dirsek eklemi hareketleri

Dr. Mustafa Eraslan

Evinizde sadece yarım saatinizi ayırarak oturduğunuz yerden oldukça basit olan dirsek egzersiz hareketlerini uygulayabilir ve günlük yaşamınızda sizi rahatsız eden dirsek sorunlarından böylece kurtulabilirsiniz. Unutmayın ki hanımlar ve beyler, azimli ve istikrarlı olmak her sorunun üstesinden gelmemizi sağlar. Dirsek bölgesinde yaşadığınız sorunları da azim göstererek rutin olarak uygulayacağınız dirsek hareketleri ile yok edeceğinizden emin olun.

Her biri oldukça basit olan dirsek egzersizlerini kolayca uygulayacak ve en kısa zamanda da çabanızın karşılığını alacaksınız. Dirsek ağrıları, kireçlenme sorunları ya da sıvı azalması gibi problemlerden muzdarip olanlar, yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmak için dirsek egzersizlerini rahat bir şekilde uygulayabilirler.

Dirsek hareketleri

Sağ elinizi sağ omzunuza değdirmeye çalışın ve aynı hareketi sol elinizlede yapıp tekrarlayın.

 

 

Kolunuzu ileri uzatın ve diğer elin ayasını sürterek ellerinizin ayarları birleşinceye kadar ileri hareket ettirmeyi deneyin.  Ardından dirsekten kıvırarak elinizi yine ayırmadan geri doğru hareket ettirmeye ihtimam gösterin.

 

Duvara 70 cm kadar uzaklıktan elinizi duvara değdirin ve dirseğinizi bükerek vücudunuzu ileri geri ittirin. Ellerinizi omuzlara değdirip, başlangıç durumuna geri  dönün.

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)