Dostluk İle İlgili Kısa Kompozisyon Hakkında Kısa Yazı

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Dostluk İle İlgili Kısa Kompozisyon Hakkında Kısa Yazı, Dostluk Kompozisyonu , Dostluk ile İlgili Yazılar Kompozisyonlar , Dostluk Konulu Anlatan Kompozisyon Örnekleri DOSTLUK Dostluk, tek bir tanımı olmayan bir kavramdır. Paylaşmak,..

Dostluk Kompozisyonu , Dostluk ile İlgili Yazılar Kompozisyonlar , Dostluk Konulu Anlatan Kompozisyon Örnekleri

DOSTLUK

Dostluk, tek bir tanımı olmayan bir kavramdır. Paylaşmak, güvenmek, fedakârlık ve açık sözlülüktür.

Hayat, dümdüz bir yol değildir. Herkesin hayatında dönem dönem inişler ve çıkışlar vardır. Bu yüzden her gün mutlu ve neşeli olamayabiliriz. Bazı günler kendimizi mutsuz ve kötü hissederiz. Bugünlerde ise, en çok ihtiyaç duyduğumuz olan şey bir dosttur. Çünkü dostlarımızla sorunlarımızı ve problemlerimizi paylaşabiliriz; ama önemli olan gerçek bir dost bulabilmektir. Mutlu olduğunuz zaman yanınızda birçok insan bulabilirsiniz; peki ya mutsuz ve üzgün olduğunuzda da o insanlar yanınızda mıdır? İşte dostluk bir mum ışığına benzer, ortalığa karanlık hâkim olduğunda ancak belli olur.

Dostluk, bir insanla her gün telefonda 3-4 kez konuşmak, bir kişin hayatını ve yaşadıklarını derinlemesine bilmek değildir, ya da sürekli görüşmek de değildir. Başı gerçekten sıkıntıdaysa, yardıma koşacak ilk kişiysen, aynı şekilde onun da öyle olduğunu biliyorsan işte bu gerçek dostluktur.

Dostluğun insan hayatındaki değeri bir ekmek, su kadar değerlidir. Artık kimsenin birbirine güveni kalmadığı şu zor hayatta gerçek bir dostumuz varsa eğer kıymetini bilmeliyiz. Çünkü arkadaş çok bulunur; ama dost zor bulunur.

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Bir Harika Yorum Yapılmış

Sen de Yorum Yaz
  • miray yakar

    saolun xdd mucks :)

Yorum Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)