Göğüs Büyütücü Egzersizler Resimli Meme Büyütme Hareketleri Hakkında Bilgi

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Göğüs Büyütücü Egzersizler Resimli Meme Büyütme Hareketleri Hakkında Bilgi, Aşağıda Göğüs Büyütücü Egzersizler Resimli Meme Büyütme Hareketleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi..

Aşağıda Göğüs Büyütücü Egzersizler Resimli Meme Büyütme Hareketleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Göğüs Büyütücü Egzersizler Resimli Meme Büyütme Hareketleri

Küçük göğüslere sahip olmak bazı kadınlar için sorun oluşturabiliyor. Göğüsleri doğal yoldan büyütmek isteyenler için bugün sizlere egzersiz ve spor hareketleri yoluyla gogusler nasıl büyültülür bunun ipuçlarını vereceğiz. Evde herhangi bir alete ihtiyaç duymaksızın kolaylıkla kendi başınıza yapabileceğiniz bu resimli göğüs büyüten egzersiz hareketleri sadece göğüsleri büyütmek için değil aynı zamanda göğüs dikleştirici etkisiyle göğüsleri dikleştirmek için de oldukça işe yarıyor. Şimdi evde göğüs dikleştirmek ve büyütmek için ne gibi hareketler yapmalıyız bunu açıklayalım.

gögüs büyütücü egzersizler

gögüs büyütücü egzersizler

1. Karın üstüne yüzükoyun uzanıyoruz ve ayakların havaya kalkmasına mani olmak için ayaklarımızı kanepenin veya yeteri kadar ağırlığa sahip bir ev eşyasının altına yerleştiriyoruz. Sonrasında derin bir nefes alıp aynı anda vücudunuzun üst kısmını kaldırıp kollarımız ile suda yüzme hareketi yapıyoruz. Kolları yan tarafa doğru getirirken daha önce aldığımız derin nefesi ağır bir biçimde geri verip ve yavaşça üst bedeninizi indiriyoruz. Bu işlemi 10 defa tekrar etmemiz yeterli olacaktır.

göğüs büyütme egzersizleri

göğüs büyütme egzersizleri

2. Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı omuz yüksekliğinde havaya kaldırın, vücudunuzu dik tutmak şartıyla arkaya doğru iki kere esnettikten sonra öne getirip aşağıya indiriniz. Bunu 15 defa tekrar ediniz.

göğüs dikleştirme egzersizleri

göğüs dikleştirme egzersizleri

3. Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı havaya doğru kaldırdıktan sonra iyice gerin ve kollarınızı yanlardan aşağıya indirin. Bunu 15 defa tekrar edin.

göğüs dikleştirici egzersizler

göğüs dikleştirici egzersizler

4.Diz çökerek diz kapakları üzerine oturuyoruz. Daha sonra her iki kolumuzu eş zamanlı olarak aynı anda arkaya doğru esneterek göğüs kaslarını geriyor ve kolları iki yana indirip bunu 15 defa tekrar ediyoruz.

meme büyüten egzersizler

meme büyüten egzersizler

5. Diz kapaklarınızın üstüne oturup bir elinizi belinize yerleştirerek öteki kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca itin ve kolunuzu yana doğru indirin. 7 defa sağ 7 defa sol kolunuzu bu şekilde hareket ettirin.

resimli, göğüs büyütme egzersizleri, gögüs büyütücü egzersizler video, göğüs büyütme hareketleri,

gogus sikilastirma ve toparlama hareketleri | izlesene.com

UzmanTV  
Evde Egzersizle Sağlıklı Zayıflama

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)