Hindi Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri Hakkında Bilgi

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Hindi Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri Hakkında Bilgi, Hindi Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri Hindi Nedir, Hindi Ne Anlama Gelir, Hindi Ne Demektir, Hindi Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya..

Hindi Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri

Hindi anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Hindi Nedir, Hindi Ne Anlama Gelir, Hindi Ne Demektir, Hindi Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Hindi ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Hindi Anlamı

Hindi Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri
Galliformes takımının, hindiler (Meleagrididae) familyasındaki türlere verilen genel ad. Baş ve boyun kısımları çıplaktır. Boyunları uzundur. Baş ve boyun üzerinde deri uzantıları vardır. Boyu ortalama olarak 125 cm, ağırlığı 18 kg kadardır. Çoğunluk bitkisel beslenir, bazen böcek de yerler.

Konu ile ilgili aramalar: Hindi Nedir Hindi ödev ara Hindi kelime anlamı Hindi sözlükte ara Hindi ansiklopedi bilgi bankası ara Hindi ne demek Hindi neye denir

Hindi ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)