Kendinden Yaşça Küçük Erkekle Evlenmek

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Kendinden Yaşça Küçük Erkekle Evlenmek, Genç bir erkek seçmenin sakıncaları var mıdır? Evet. Bunun en önemli sakıncası diğer kadınlardır. Genç ve daha çekici bir erkeğin peşinde çok fazla..

Genç bir erkek seçmenin sakıncaları var mıdır?

Evet. Bunun en önemli sakıncası diğer kadınlardır. Genç ve daha çekici bir erkeğin peşinde çok fazla kadın vardır. Ancak, kendisiyle gereğinden fazla meşgul olup, en iyi şekilde görünmeyi başaramayan kadın, zamanla yılların kendisine meydan okuduğunu anlar. Diğer yandan, her kadın, kendisine ait erkeği diğer kadınlardan koruyabilmek için gerçekten duygusal ve cinsel güç sarfetmektedir. Bu oyun ancak böyle oynanır.

Tabii erkek de birdenbire fikir değiştirip, genç bir kadınla evlenmeye karar verebilir. Fakat bu her yaşta her erkeğin yapabileceği bir durumdur ve istatistiklere göre çok da önemli bir tehlike değildir. YAZININ DEVAMINA GİT

Sponsorlu Bağlantılar:

Bunların dışında bir de toplumun tepkisi vardır. Dedikoducu hanımlar dillerini şaklatarak: “Biliyor musun, falancanın kocası kendisinden gençmiş” derler. Bu sözler genellikle gözlerin şaşkınlıkla açılıp, boğulurcasına soluk almalarla karşılanır. Halbuki bu kadınların çoğu kendilerine ait bir erkek için yapmıyacakları şey yoktur. Hem de kaç yaşında olursa olsun.
Aramalar: yaşça küçük bir adamla evlenmek, erkeğin yaşının küçük olması sorun mudur, kendinden yaşça çok küçük bir erkekle birlikte olmak

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)