Korno Nedir Hakkında Bilgi

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Korno Nedir Hakkında Bilgi, Korno Nedir Korno Nedir, Korno Ne Anlama Gelir, Korno Ne Demektir, Korno Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım. Korno ile..

Korno Nedir

Korno anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Korno Nedir, Korno Ne Anlama Gelir, Korno Ne Demektir, Korno Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Korno ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Korno Anlamı

Bir orkestra çalgısı. İlk biçimi hayvan boynuzundan ya da fildişinden yapılmış bir boruydu. Bugün bakırdan ya da pirinçten yapılır. Tekerlek biçiminde ve üst üste bükülmüş borulardan oluşur. Çan biçiminde geniş bir ağzı vardır. Berrak sesiyle, müzik araçları arasında ayrı bir yer tutar.

Konu ile ilgili aramalar: Korno Nedir Korno ödev ara Korno kelime anlamı Korno sözlükte ara Korno ansiklopedi bilgi bankası ara Korno ne demek Korno neye denir

Korno ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)