Ronaldoya yapılan test video c.ronaldo fiziksel özellikleri

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Ronaldoya yapılan test video c.ronaldo fiziksel özellikleri, Etiketler:cristiano ronaldo fiziksel özellikleri,c ronaldo özellikleri, ronaldo test, dünyanın en kaslı adamı, cristiano ronaldo özellikleri, ronaldo fizik testi, ronaldo fiziksel özellikleri, ronaldo özellikleri, ronaldonun fiziksel özellikleri, cristiano ronaldo test, c ronaldonun özellikleri, c..

Etiketler:cristiano ronaldo fiziksel özellikleri,c ronaldo özelliklerironaldo testdünyanın en kaslı adamıcristiano ronaldo özelliklerironaldo fizik testironaldo fiziksel özelliklerironaldo özelliklerironaldonun fiziksel özelliklericristiano ronaldo testc ronaldonun özellikleric ronaldonun fiziksel özellikleri

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo’nun, onu diğer futbolculardan farklılaştıran özelliklerini ortaya çıkartmak için Madrid de bir laboratuvar kurulmuş. Ronaldo bu laboratuvarda son teknoloji kullanan uzmanlar tarafından bir dizi testlere tabi tutulmuş. Bu testlerde Ronaldo’nun fizik gücünün, zekasının ve tekniğinin, becerisinin üst limitleri zorlanmış. Daha fazlası için şaşırtıcı sonuçlar veren videoyu izleyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Bir Harika Yorum Yapılmış

Sen de Yorum Yaz
  • hamza

    ronaldo sen süper birisin

Yorum Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)