Windows 8 Güvenli Mod ile Açma ve Başlatma Kısayolu, Windows 8 Safe Mode

Sponsor Bağlantılar


Konu Özeti:Windows 8 Güvenli Mod ile Açma ve Başlatma Kısayolu, Windows 8 Safe Mode, Windows 8 developer preview edition (önizleme sürümü) yayınlandı. Fakat Windows’un önceki versiyonlarında var olan Güvenli Mod ile bilgisayarı açma seçeneğinin Windows 8′de olmadığını..

Windows 8 developer preview edition (önizleme sürümü) yayınlandı. Fakat Windows’un önceki versiyonlarında var olan Güvenli Mod ile bilgisayarı açma seçeneğinin Windows 8′de olmadığını görüyoruz. Yani bilgisayarı açarken güvenli mod (safe mode) seçeneği vermiyor.

Aslında Windows 8, güvenli mod ile başlatma seçeneğini tamamen kaldırmadı. Bu özellik hala Windows 8′de var. Fakat tek sorun bunu nasıl yapacağınızı bilmekte yatıyor. Diğer sitelerde Windows 8′i güvenli mod ile çalıştırmak için programlar bile verildiği oluyor. Fakat buna hiç gerek yok. Tek bir kısayol tuşu ile bu işi halledebilirsiniz.

Windows 8′i Güvenli Modda Başlatmak ve Açmak İçin Yapılması Gerekenler:

Bilgisayarı yeniden başlatın ve Shift + F8 kısayol tuşlarına birlikte basın ve basılı tutun. Böylece gelişmiş başlatma seçenekleri ekranı gelecektir. Buradan Safe Mode yani güvenli mod seçeneğini seçip enter a basın. Hepsi bu kadar.

Sponsor Bağlantılar


Bu Sayfayı Paylaş

Bir Harika Yorum Yapılmış

Sen de Yorum Yaz
  • windows 8 güzel

    anlatım güzel sağolun

Yorum Yazın

(örnek: Lionel Messi) *

(İsteğe Bağlı)